Hospes to ludzie, którzy zajmują się zarządzaniem obiektami hotelowymi i gastronomicznymi.
Nasza filozofia to dotrzeć do miejsc, które są wyjątkowe, zarówno jako lokalizacja jak i standard usług.

Nasze obiekty znajdują się w miejscowościach atrakcyjnych turystycznie, jednak zawsze na uboczu z dala od zgiełku i tłumów. Naszym celem jest aby nasi Goście wypoczywali w komfortowych warunkach. Nasz zespół składa się z doświadczonych zawodowo osób, które w branży hotelarskiej i gastronomicznej działają od kilkunastu lat, a swoje doświadczenie zdobyły otwierając i zarządzając obiektami w całej Polsce.

Dominika Dulat

Od zawsze chciałam pracować w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Jest to świadomy wybór z pasji i  zamiłowania. Moim największym sukcesem zawodowym jest umiejętność doboru odpowiednich ludzi do współpracy, którzy tak jak ja, kochają to co robią. Mają mnóstwo energii i pomysłów. I nigdy nie mówią „…nie da się…” To pozwala mi rozwijać moją pasję i budować moją firmę.

Zawodu uczyłam się przechodząc przez wszystkie stopnie kariery w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. Zdobyte doświadczenie w międzynarodowych korporacjach jak i prowadzenie własnej działalności pozwala mi zrozumieć potrzeby i rozwinąć Państwa biznes.

Adam Janczak

Maja filozofia to ”rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować”. Z gastronomią związany jestem od ponad 20 lat.

Nauki pobierałem u doświadczonych Szefów Kuchni Szczecińskiej gastronomii, zasiadałem w jury konkursów kulinarnych i mogę się poszczycić, że wychowałem pokolenie swoich następców, którzy pracują w hotelach i restauracjach w całej Polsce.

Joanna Kłosińska

Przygodę z hotelarstwem i gastronomią rozpoczęłam wakacyjną pracą nad morzem. Dzięki temu mogłam połączyć miłość do polskiego morza i pracę z ludźmi. Cieszę się, że moja kariera zawodowa to kontynuacja tej przygody, która każdego dnia przynosi nowe doświadczenia. Natomiast uśmiech na twarzach gości wyjeżdżających z naszych ośrodków jest dla mnie ogromną satysfakcją.